Kdo fotí

Verze pro ty, co mají jen několik vteřin

Jmenuji se Gabriela, a můžu být vaše fotografka.

Teď pro ty, kteří těch vteřin mají více

Kdo stojí za GSPhoto? Máma dvou dětí, nadšená fotografka a foodblogerka mající slabost pro detaily, momentky, reportážní fotografii a netradiční místa.

Ateliér u mě nehledejte. Chci aby moje fotky žily, zachytily sílu okamžiku a skutečný život - ne strojené pózy před plátnem.

Poslední verze je pro ty, co rádi čtou, jsou zvědaví nebo jim zrovna stávkuje televize

To nejdůležitější jste se již dozvěděli. Ale celek tvoří spousta částí. A bez žádné z nich by nebylo moje focení a už vůbec ne tento web.

K focení mě přivedly děti a jídlo. Děti, protože každý chce mít nějakou tu hezkou památku a jídlo, protože jsem postupně začala pracovat na svém blogu s recepty. Focení jídla má mimochodem jednu velikou výhodu - nikam vám neutíká (maximálně vám to  vychladne). Můj blog Recepty dětem byl v roce 2015 oceněn 5. místem v populární soutěži Blogerka roku 2015 kategorie FOOD (a to ze zhruba 90 blogů) a do TOP 10 se dostal i v roce 2016 a 2017 a stejně tak se umístil na předních místech v anketě Aperol Food Blog roku 2015. Na podzim 2017 mi také vyšla kuchařka Recepty dětem.

Každý navíc potřebujeme inspiraci. Inspirace je takové to koření a bylinky, bez kterého by jídlo nechutnalo. Já ji hledám naprosto všude kolem sebe. Cestou vlakem, na zahradě, ve filmech nebo na internetu. A mám slabost pro reportážní styl. Takže pokud jste na tom stejně, ozvěte se mi :-)

Mimochodem mám raději bílé víno. Sladké obědy mě neohromí. Miluji Četnické humoresky - všechny díly jsem viděla několikrát a uchvátil mě detektivní seriál Most a dánský seriál Vláda. Severská tvorba má bezvadnou atmosféru celkově. Když jsem u těch detektivek, Hercule Poirot, to je moje veliká slabost.

Zpět k fotografování aneb Co ještě by vás mohlo zajímat? Skutečně mě baví vymýšlet pro každého zvlášť něco originálního. Něco, co vaše fotky odliší od těch ostatních. Stejně tak kladu důraz na vyhledávání a vymýšlení netradičních míst. Ateliérové fotky mi přijdou nic neříkající. Těžko tam můžete projevit to, co ve vás je. Dejte mi šanci vás přesvědčit o tom, že ateliérovým fotkám již odzvonilo.

Za tu dobu, co se focení věnuji, jsem poznala již spoustu lidí a příběhů a těším se na další, které mě čekají. Těším se na vás!

V případě zájmu o fotografování nebo jakékoliv doplňující informace mě neváhejte kontaktovat:

email: bartosovska.gabriela@email.cz

mob: +420 702 077 895

fotografka Gabriela Bartošovská